Filip

Chodím do posilovny cvičit jednou týdně a dost mě to baví. Matěj mi připravil sadu cviků pro posilování vlastní vahou, které s ním cvičím a potom i doma. Cvičím rád a po dvou měsících se cítím mnohem líp. Matěj je vždy v dobré náladě, je vstřícný a ve cvičení mě podporuje.

  Vítek Špoula

Vřele doporučuji parádní masáž. Byl jsem spokojen jak s domluvením termínu, přístupem pana Sokola i s technikou masáže :-) Je vidět, že je to děláno kvalitně a s láskou. Děkuji!

  Marek

Masáž byla moc fajn, příjemné prostředí a pan Sokol velmi milý a ochotný poradit, jak cvičit na zlepšení zad. Vřele doporučuji :-)

  Jindra

S masáží od Matěje Sokola jsem byl spokojen. Líbil se mi jeho přístup, nebyl problém domluvit si termín. Má pěkně zařízené studio i s posilovnou a nebylo by marné si u něj zacvičit.

  Vendula

Masáž u pana Sokola byla naprosto supr, uvolnil a promasíroval svaly, všechno vysvětlil, proč právě dělá to co dělá, cítila jsem se jako v ráji. Domluvili jsme cvičení na protažení a rovnání páteře. Děkuji ještě jednou za příjemnou hodinu v milém prostředí, osobní přístup a těším se na další spolupráci.

Přidat referenci